به فروشگاه اینترنتی آبینه خوش آمدید.

جستجو کردن

سوالات متداول

مقایسه آب معدنی با دستگاه تصفیه آب

مقایسه آب معدنی با دستگاه تصفیه آب

بسیاری از بازدیدکنندگان محترم شاید سوالاتی در زمینه تصفیه آب داشته باشن که با توجه به تجربه ای که در این زمینه داشتیم سوالات متداول رو با پاسخ در این مقاله آوردیم که شاید بسیاری از سوالات شما عزیزان رو پاسخ داده باشیم .
چرا آب تصفیه شده تلخ است ؟

چرا آب تصفیه شده تلخ است ؟

این سوال را میتوان یکی از بیشترین و مهمترین سوالات مشتریان به شمار آورد. اگر برای شما هم این سوال پیش آمده و به دنبال پاسخ آن می گردید این مقاله را با دقت مطالعه فرمایید، حتما به نتایج خوبی می رسید.
تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل از تقلبی

تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل از تقلبی

برای تشخیص اینکه یک دستگاه تصفیه آب اصل میباشد یا تقلبی چند نکته باید مدنظر قرار بگیرد. اگر همه افراد در خرید دستگاه تصفیه آب به این نکات دقت مطالعه کنند به طور قطع و یقین محصول خوب و اصل خریداری میکند.

آیا آب لوله کشی شهری نیاز به دستگاه تصفیه آب دارد؟

به دلیل وجود کلر در آب لوله کشی بهتر است از ریختن آب لوله کشی برای آبیاری استفاده نکنیم . بلکه 3-2 ساعت آب را در محیط خانه قرار داده وبعد برای آبیاری از آن استفاده کنیم تا کلر آن ته نشین شود .

طریقه ریست کردن فیلتر یخچال ساید

پس از تعویض فیلتر تصفیه اب بیرونی یا داخلی یخچال ها برای خاموش شدن چراغ تعویض فیلتر باید ریست انجام شود. نحوه ریست کردن فیلتر یخچال سامسونگ، ال.جی و جنرال الکتریک ( samsung، LG، general electric filter reset )
سختی آب چیست؟

سختی آب چیست؟

سختي آب كه معمولا قابليت آب در فعل و انفعال با صابون را تداعي مي‌كند، به مجموعه املاح «كلسيم» و «منيزيم» موجود در آب كه بر حسب ميلي‌گرم در ليتر «كربنات كلسيم» بيان مي‌شود، اطلاق مي‌گردد. سختي آب شاخص عناصر تشكل دهنده املاح محلول در آب نیست.
تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل از تقلبی

بدن انسان به چه میزان آب نیاز دارد؟

با کاهش بیش از 10 درصد از آب بدن اختلالاتی بروز می‌کنند که اگر این میزان به 20 درصد برسد، مرگ حتمی خواهد بود. برای درک بهتر این مسأله خانمی که 50 کیلوگرم وزن دارد و تقریباً 25 لیتر آب در بدن وی وجود دارد اگر 2 تا 5/2 لیتر آب بدن وی از دست برود اختلالات در بدنش شروع می‌شود.
سبد خرید
اینستاگرام تلگرام
×
واتساپ