دستگاه ایزی ول، یکی از برندهای با کیفیت دستگاه تصفیه آب تایوانی می باشد. این دستگاه همانند دیگر دستگاه های تصفیه آب، دارای تکنولوژی اسمز معکوس می باشد.بهترین مزیتی که دستگاه تصفیه آب easywell (ایزی ول) دارد، گیاهی بودن آن می باشد؛ زیرا از پوست نارگیل ساخته شده است. همان گونه که در مقاله های قبل به آن اشاره کردیم، باید تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب بعد از مدتی انجام شود؛ تا عمل کرد دستگاه دوچار مشکل نشود. فروشگاه آبینه، نمایندگی معتبر فروش دستگاه تصفیه آب جنرال در تهران می باشد.

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب ایزی ول

قطعات دستگاه تصفیه آب easywell (ایزای ول) ، مانند دستگاه های دیگر تصفیه آب پس از مدتی احتیاج به تعویض دارند؛ زیرا قطعات به هم متصل می باشند و اگر، یک قطعه خراب شود تمام عملکرد دستگاه را تحت الشعاع قرار می دهد. باید به این نکته توجه داشته باشیم که، تعویض این قطعات را نباید خود انجام دهیم؛ بلکه به دست نصاب کاران حرفه ای مانند نصاب کاران فروشگاه آبینه بسپاریم. تعویض به موقع قطعات جانبی، در زمان مقرر از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که در سلامت آب تاثیر بسزایی دارند. از همین رو باید دقت داشته باشید تا نسبت به این کار در زمان مناسب اقدام نمایید.

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب easywell

مشخصات 

  • دستگاه تصفیه آب ایزی ول، در ابعاد کوچک می باشد.
  •  دارای 6 مرحله فیلتراسیون می باشد.
  •  قابلیت نصب شدن بر روی دستگاه ساید بای ساید را دارد.
  •  می تواند ذرات معلق، رسوبات، ترکیبات کلردار، باکتری ها و میکروب ها را از آب حذف کند.
  •  دارای شیر اهرمی تمام کروم می باشد.

نحوه کارکرد دستگاه تصفیه آب ایزی ول

مخزن این دستگاه 50 درصد، سبک تر از دستگاه های دیگر می باشد. در این دستگاه تصفیه آب، دو نوع مخزن تعبیه شده است؛ یک مخزن دیافراگمی با فشار بالا و یک مخزن Q-PACK در بدنه دارا می باشد. این دستگاه، دارای 6 مرحله فیلتراسیون است؛ و مقاومت بسیار بالایی در برابر نفوذ گرد و غبار به داخل بدنه می شود.

فروشگاه آبینه

جهت تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب ایزی ول و همچنین خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان و مشاوران ما شما را در خرید بهترین نوع آن راهنمایی کنند. همچنین نسبت به زمان تعویض قطعات جانبی دستگاه خود نیز می ت وانید اطلاع کسب نمایید.

  02144741638

  02144704559

 09127122764