مقالات

تصفیه آب در منطقه 22 تهران

امروزه بسیاری از مردم در منطقه 22 تهران برای استفاده از آب شرب با کیفیت از دستگاه های تصفیه آب استفاده می کنند. به دلیل افزایش روزافزون جامعه به تصفیه آب، خرید تصفیه آب در منطقه 22 تهران به امری اساسی و پراهمیت تبدیل شده است.

وجود آلودگی در آب منطقه 22 تهران، که می تواند شامل آلودگی های شیمیایی و میکروبی باشد، مشکل جدی و مهمی است که نیاز به توجه و راه حل دارد. برخی از آلاینده‌های شیمیایی معمول در آب شهری می تواند شامل عنصرهای سنگین مانند سرب و جیوه یا مواد آلی مانند کلرهای آلی باشد. آلودگی های میکروبی نیز شامل برخی باکتری ها و ویروس ها می شود که ممکن است عفونت را مخصوصاً در افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، به همراه داشته باشد.

برای مقابله با این مشکل، می توانید اقدامات زیر را برداشت کنید:

استفاده از دستگاه تصفیه آب: یک دستگاه تصفیه آب مناسب که قادر به حذف آلاینده‌های مختلف از آب می باشد، می تواند به شما کمک کند تا آبی تمیز و سالم برای مصرف خانگی داشته باشید.

خرید آب معدنی: در صورتی که تماماً اعتماد به آب شهری را ندارید، می توانید آب معدنی با کیفیت که دارای تأییدهای لازم است را از فروشگاه های معتبر تهیه کنید.

اعمال مراقبت های بهداشتی: در صورت استفاده از آب شهری، حتماً قبل از مصرف برای مصارف آشپزخانه و آب نوشیدنی، از روش های مناسب ضدعفونی مانند جوشاندن آب استفاده کنید.

ما در این مقاله سعی داریم به شما برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی کمک کنیم.

پیشنهاد خرید

دستگاه تصفیه آب جنرال اکونومی

9,150,000 تومان8,650,000 تومانخرید کنید

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب

برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، می‌توانید این راهنما را دنبال کنید:

 • تعیین نیازهای خود: بررسی کنید که چه نوع آلودگی‌هایی در آب منطقه شما وجود دارد. آیا احتیاج به تصفیه کلی آب دارید یا فقط برخی آلودگی‌ها را می‌خواهید حذف کنید؟ همچنین، تعیین کنید که ظرفیت دستگاه برای تأمین آب به سایر نیازهای خانگی شما کافی است یا خیر.
 • بررسی تکنولوژی‌ها: با تحقیق در مورد انواع تکنولوژی‌های استفاده شده در دستگاه‌های تصفیه آب، نظیر فیلتراسیون معکوس اسمز (RO)، فیلتراسیون با کربن فعال و ضدعفونی آب با استفاده از لامپ ماوراء بنفش (UV)، مزایا و معایب هر یک را بررسی کنید. در نهایت، تکنولوژی موردنظر خود را انتخاب کنید.
 • کیفیت فیلترها: بررسی کنید که فیلترهای استفاده شده در دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر موثر هستند و آیا توانایی حذف آلودگی‌های موجود در آب را دارند یا خیر. همچنین، نیاز به تعویض و نگهداری فیلترها را هم در نظر بگیرید.
 • بررسی کیفیت ساخت: اطمینان حاصل کنید که دستگاه تصفیه آب خانگی از مواد با کیفیت ساخته شده است و دارای استانداردهای مربوطه است. همچنین، بررسی کنید که آیا دستگاه دارای گواهی‌های لازم برای اثبات کیفیت خود را دارد.
 • قیمت و موارد مرتبط: قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی را بازبینی کنید و با سایر مدل‌ها و برندها مقایسه کنید. اما به خاطر داشته باشید که قیمت تنها عامل تعیین کننده نباشد و عملکرد و کیفیت دستگاه هم بسیار مهم است. همچنین، از خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه اطلاع پیدا کنید.
 • نظرات و بررسی‌ها: قبل از خرید، نظرات و بررسی‌های کاربران و مشتریان قبلی را در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی مد نظرتان بخوانید. این نظرات می‌توانند به شما در درک بهتری از عملکرد و کیفیت دستگاه کمک کنند.
 • خرید از فروشگاه‌های معتبر: برای اطمینان از خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت، بهتر است از فروشگاه‌های معتبر و معروف مانند آبینه خرید کنید.

با دنبال کردن این راهنما، می توانید دستگاه تصفیه آب خانگی مناسبی برای خانه خود انتخاب کنید. همچنین، قبل از خرید، بهتر است با متخصصان آبینه در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید گزینه‌ای مناسب و بهینه را انتخاب نمایید.

مزایا استفاده از دستگاه تصفیه آب در منطقه 22 تهران

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی دارای برخی از مزایا زیر است:

 • آب تمیز و سالم: دستگاه تصفیه آب خانگی می‌تواند آب را از ترکیبات مضری مانند باکتری‌ها، ویروس‌ها، املاح معدنی مضر، سموم شیمیایی و غلظت مواد شیمیایی مطلوب تصفیه کند. به این ترتیب، شما مطمئن هستید که آبی که مصرف می‌کنید تمیز و سالم است.
 • صرفه‌جویی در هزینه: استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه خرید آب آشامیدنی شود. در منطقه 22 تهران، خرید آب آشامیدنی می‌تواند هزینه بالایی دربر داشته باشد. با نصب دستگاه تصفیه آب خانگی، می‌توانید آب را از شبکه آب شهری تصفیه کنید و بدون نیاز به خرید آب، از آب آشامیدنی با کیفیت استفاده کنید.
 • آب با طعم و بوی بهتر: برخی از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، ترکیباتی مانند کربن فعال را استفاده می‌کنند که قادرند بوهای غیرمطلوب و طعم‌های ناخوشایند را از آب حذف کنند. در نتیجه، آب مصرفی شما طعم و بوی بهتری خواهد داشت و در نتیجه می‌تواند موجب افزایش میزان نوشیدن آب شود.
 • راحتی و آسانی: دستگاه تصفیه آب خانگی عموماً در آشپزخانه نصب می‌شود و خرید و نصب آن به راحتی قابل انجام است. شما نیازی به خرید و نگهداری ظروف ذخیره آب یا بطری‌های آب ندارید و در هر زمان که خواستید می‌توانید از آب تصفیه شده استفاده کنید.
 • اطمینان خاطر: با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی، شما می‌توانید در مورد کیفیت آب خود اطمینان داشته باشید و نگرانی در مورد مشکلات بهداشتی مرتبط با مصرف آب تصفیه نشده نداشته باشید.

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی همچنین ممکن است برخی از محدودیت‌ها داشته باشد که بسیار کم و قابل تحمل است، مانند هزینه نصب و نگهداری، هزینه تعویض فیلترها و هزینه انجام تعمیرات دوره‌ای برای پیشگیری از ایجاد مشکلات جدی برای دستگاه.

چقدر طول می‌کشد تا آب کاملاً تصفیه شود؟

طول زمانی که برای تصفیه آب توسط دستگاه تصفیه خانگی لازم است، بستگی به نوع دستگاه و سیستم تصفیه استفاده شده در آن دارد. معمولاً، یک دستگاه تصفیه آب خانگی معمولی می تواند طی چند دقیقه آب را تصفیه کند.

اما برخی از دستگاه ها با قابلیت های خاص مانند دستگاه های اسمز معکوس (RO) و فیلتراسیون معکوس (UF) ممکن است بیشتر از زمان معمول طول بکشند تا آب را تصفیه کنند. به طور معمول، زمان تصفیه آب توسط این دستگاه ها در حدود ۱ تا ۳ ساعت است، اما با توجه به ظرفیت و سیستم دقیق دستگاه، این زمان ممکن است متفاوت باشد.

تعویض مرتب فیلترها در دستگاه نیز موردی است که برای بهره برداری موثر از آب تصفیه شده، باید رعایت شود.

بهترین مرکز خرید تصفیه آب در منطقه ۲۲ تهران

بهترین مرکز برای تهیه تصفیه آب در منطقه ۲۲ تهران قطعا آبینه است زیرا با استفاده از خدمات این شرکت، مشتریان به راحتی می‌توانند تصفیه آب خود را خریداری کنند و از خدمات پس از فروش آن نیز اطمینان داشته باشند. چرا که در این مرکز ارسال رایگان به تمامی شهرهای تهران هم انجام می شود و نصب نیز رایگان است. همچنین دستگاهی که از این مرکز تهیه می نمایید دارای 18 ماه ضمانت و ارائه خدمات مادام العمر می باشد.

آبینه به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی فروش انواع دستگاه های تصفیه آب و هوا، صنعتی، دارای سیستم اسمز معکوس واقع در منطقه 22 تهران می باشد. این مجموعه به عنوان نمایندگی رسمی برندهای فلکس تک، ایزی ول، لونا واتر، آکوا جوی و شرکت معصومی شناخته می شود. این مرکز همچنین آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه سرویس و تعمیر قطعات به شما مشتریان گرامی می باشد. تمامی خدمات توسط پرسنل و تکنسین های دوره دیده این مرکز به شما عزیزان ارائه می گردد. مهم ترین اصل در این مجموعه مشتری مداری و حفظ حقوق مشتری در هر شرایطی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *