تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود را به ما بسپارید.

هنگامی که یک دستگاه تصفیه آب خریداری می کنید، مهمترین کار جهت حفظ سلامت دستگاه این است که، به زمان تعویض هر یک از فیلترهای دستگاه تصفیه آب توجه داشته باشید؛ چرا که اگر هر یک از فیلتر ها به موقع تعویض نگردند ممکن است به دستگاه آسیب برسانند و کیفیت آب تصفیه شده را کاهش دهند. سوالی که ممکن است برای خریداران انواع دستگاه تصفیه آب پیش بیاید، این است که زمان تعویض فیلتر ها به چه صورت است. در ادامه زمان تعویض هریک از فیلترها را شرح داده ایم. جهت تعویض فیلتر کافی است که درخواست خود را ثبت نمایید تا در همکارن ما در آبینه در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کنند.

فیلتر 6 ماهه

برخی از انواع فیلترهای پیش تصفیه نیاز به تعویض هر 6 ماه یکبار دارند، این فیلترها عبارتند از:

  • فیلتر مرحله اول : فیلتر الیافی
  • فیلتر مرحله دوم : فیلتر کربن پودری
  • فیلتر مرحله سوم : فیلتر کربن بلاک

فیلتر یکساله

برخی از انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب، قدرت تصفیه بیشتری دارند و در شرایط ایده آل نیاز دارند که هر یکسال یکبار تعویض گردند، این فیلترها عبارتند از:

  • فیلتر مرحله چهارم : فیلتر ممبران ( بین 1 الی 2 سال ) 
  • فیلتر مرحله پنجم : فیلتر پست کربن
  • فیلتر مرحله ششم : فیلتر مینرال
  • فیلتر مرحله هفتم : فیلتر قلیایی کننده

در هنگام تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب دقت کنید.

گاهی اوقات ممکن است برخی از افراد سودجو بعنوان نمایندگی دستگاه تصفیه آب، جهت تعویض فیلتر با شما تماس بگیرند. پس شما حتما باید دقت داشته باشید که شماره تماس یکی از شماره های ثبت شده در سایت آبینه باشد. در غیر این صورت به این افراد هیچ اطمینانی نکنید؛ چرا که این افراد در هنگام تعویض از فیلترهای بسیار بی کیفیت استفاده می کنند که هیچ ارزشی ندارند و در مقابل هزینه بسیار زیادی از شما دریافت می کنند.

شما عزیزان می توانیداز طریق فرم زیر درخواست خود را جهت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب ثبت نمایید. همکاران ما در اسرع وقت جهت هماهنگی زمان تعویض فیلتر، با شما تماس می گیرند.

نام و خانوادگی ( الزامی )

شماره تماس ( الزامی )

آدرس ( الزامی )

توضیحات