تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب Fluxtek

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب فلکس تک

امروزه در جامعه، می توان دید که افراد زیادی از دستگاه های تصفیه آب استفاده می کنند، به خصوص افرادی که در شهر های بزرگی مانند تهران زندگی می کنند؛ زیرا آلودگی هوا تاثیر مستقیم بر آب مصرفی می گذارد. دستگاه تصفیه آب فلکس تک، از سال 87 وارد بازار ایران شده است؛ این برند تایوانی یکی از معتبر ترین و محبوب ترین دستگاه های تصفیه آب در جهان می باشد. تتعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب فلکس تک را، به تکنسین های حرفه ای مانند تکنسین های فروشگاه آبینه بسپارید؛ زیرا تعویض فیلتر شگردهای خاص خودش را دارد.

فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب فلکس تک

دستگاه تصفیه آب فلکس تک تایوانی، ساخت کشور تایوان دارای 6 مرحله فیلتراسیون می باشد؛ این دستگاه یکی از بهترین دستگاه ها در بازار می باشد. که ویژگی های متعددی دارد که موجب افزایش مواد معدنی مفید و حذف کامل مضرات می شود. این دستگاه به دلیل استفاده از فیلترهای گوناگون تمامی آلاینده های مختلف موجود در آب را از بینمی برد. تصفیه فیلتراسیون نقش بسیار مهمی در تصفیه کردن آب دارد و هر یک از این 6 فیلتر ها کار مختص خود را انجام می دهند:
1. فیلتر الیافی 1 میکرونی 2. فیلتر کربن فعال 3. فیلتر کربن بلاک 4. فیلتر ممبران ( اسمز معکوس ) 5. فیلتر قلیایی 6. فیلتر پست کربن.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب Fluxtek

وظیفه فیلتراسیون دستگاه فلاکستک

فیلتر الیافی 1 میکرونی:
وظیفه این فیلتر، حذف ذرات یک میکرونی مانند شن و ماسه از آب است. این مواد اضافی که تقریبا اندازه های بزرگتری دارند حذف می شوند. گل و لای و دیگر مواد از جمله این مواد هستند.

فیلتر کربن فعال:
وظیفه این فیلتر، حذف گاز های شیمیایی و کلر اضافی از آب است؛ کلر اضافی در آب می تواند برای سلامت مضر باشد. به همین دلیل به اندازه متناسب در آب باشد. در غیر اینصورت مقدار اضافه ای ن ماده ضدعفونی کننده نیز می تواند سلامت ما را به خطر بیندازد.

فیلتر کربن بلاک:
این فیلتر، ادامه کار فیلتر کربن فعال را انجام می دهد؛ و وظیفه آن حذف کلر از آب است. همچنین طعم و بوی نامطبوع آب از بین می رود. تا آبی زلال تر و شفاف تر داشته باشیم.

فیلتر ممبران:
کار این فیلتر، حذف املاح سمی و شیمیایی از آب می باشد. نیترات و مواد اضافی زیادی در آب وجود دارند که ممکن است در آب باقی مانده باشند. در این مرحله تمامی ریز ذرات از بین می روند.

فیلتر قلیایی:
در این مرحله املاح و مواد معدنی مفید به آب بازگردانده می شوند. چرا که یکی از مهم ترین ویژگی های ایندستگاه اضافه کردن این املاح به آب می باشند. چرا که اصلی ترین خواص آب در مواد می باشند.

فیلتر پست کربن:
این فیلتر وظیفه دارد، تا بو و طعم نامطبوع را از آب حذف کند.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب Fluxtek (فلکس تک)

فیلتر ها، طول عمر مختص خود را دارند؛ و پس از آن باید تعویض شود؛ زیرا دیگر کارایی قبل را ندارد و حتی برای بدن انسان مضر است. زمان تعویض هر یک از فیلتر ها با یک دیگر فرق دارند؛ مانند: زمان تعویض فیلتر الیافی 4 تا 6 ماه می باشد؛ و زمان تعویض فیلتر کربن فعال 4 تا 6 ماه می باشد. زمان تعویض فیلتر کربن بلاک 4 تا 6 ماه می باشد؛ و زمان تعویض فیلتر ممبران 1 تا 2 سالمی باشد. مدت زمان تعویض فیلتر قلیایی 4 تا 6 ماه می باشد؛ و مدت زمان تعویض فیلتر پست کربن 1 تا 5\1 می باشد.

فروشگاه آبینه

جهت تعویض، فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی خانه خود، می توانید با مشاوران و کارشناسان فروشگاه آبینه تماس حاصل فرمایید؛ و جهت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی، می توانید به صفحه محصولات فروشگاه آینه مراجعه فرمایید. این مجموعه با ارائه بهترین ها در این زمینه شما را در جهت حفظ سلامت خود و خانوادتان همراهی می کند. همچنین می توانید از خدمات متنوع این مجموعه نیز بهره مند شوید. این مجموعه با ارائه انواع محصولات، که شامل دستگاه های تصفیه آب صنعتی، نیمه صنعتی، تصفیه هوا، قطعات جانبی و… می شود یکی از متنوع ترین فروشگاه ها در این زمینه می باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب فلاکس تک

خرید دستگاه تصفیه آب فلکس تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی، برای تمام خانه ها واجب است؛ زیرا دستگاه تصفیه کن شهری به تنهایی توانایی حذف املاح مضر را از آب ندارد. املاح موجود در آب، برای بدن انسان بسیار مضر می باشد؛ و به مرور زمان باعث بیماری هایی در بدن می شود که جبران آن به شدت سخت می باشد. دستگاه های تصفیه آب فلکس تک تایوانی، یکی از بهترین و معروف ترین برند های جهان می باشد؛ برای خرید دستگاه تصفیه آب فلکس تک حتما به فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه آبینه مراجعه فرمایید.

دستگاه تصفیه آب فلکس تک

دستگاه فلاکستک تایوانی، یکی از معروف ترین برند های دستگاه تصفیه آب جهانی می باشد. این دستگاه یکی از برترین دستگاه ها در این زمینه می باشد. که با ویژگی های مختلفی که دارد،سهم زیادی را در بازار این محصول به خود اختصاص داده است. این شرکت در سال 2005 اولین دستگاه تصفیه آب خانگی را تولید کرد. دستگاه فلکس تک تایوان تحت لیسانس آمریکا می باشد؛ و به کشور های اروپایی و آسیایی صادر می شود. این دستگاه به دلیل ویژگی های متعددی که دارد بسیار پرطرفدار و پرمصرف می باشد. به همین منظور در ادامه به برخی از ویژگی های این دستگاه اشاره می کنیم.

مزایای دستگاه تصفیه آب Fluxtek

 • طراحی شکیل و زیبا
 • داشتن مخزتن آنتی باکتریال و ضد جلبک
 • دارا بودن تکنولوژی اسمز معکوس
 • دارا بودن پمپی با فشار بالا مناسب برای مناطق کم آب
 • دارا بودن پمپ بی صدا
 • طراحی کیسی شکل
 • دارا بودن شیر برداشت استیل

خرید دستگاه تصفیه آب فلکس تک

تائیدیه های دستگاه تصفیه آب فلاکستک

دستگاه فلکس تک تایوانی، تحت لیسانس آمریکا می باشد؛ این شرکت توانسته است تائیدیه های WaterQuality،NSF، ISO 9001، CE ، FDA، UKAS اروپا را به دست آورد. همانگونه که در بالا ذکر کرده ایم، این دستگاه مناسب برای مناطق کم آب است؛ زیرا دارای پمپی با قابلیت فشار بالا می باشد. با توجه به تاییدیه های مختلفی هم که این دستگاه دارد می توانید با خیالی آسوده جهت خرید آن اقدام نمایید. البته حتما دقت کنید پیش از خرید با افراد متخصص مشورت کنید. تا دستگاهی که بیشتر مورد نیازتان است را تهیه نمایید.

خرید دستگاه تصفیه آب فلکس تک

در خرید این دستگاه باید نکات مهم را رعایت نمایید. تا مبادا دستگاه تقلبی را خریداری نمایید. در همین راستا مجموعه آبینه با ارائه بهترین دستگاه ها طی سالیان مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید انواع دستگاه ها با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان و مشاوران ما، شما را در خرید انواع دستگاه ها راهنمایی نمایند.

قیمت دستگاه تصفیه آب آکواجوی

قیمت دستگاه تصفیه آب فلکس تک

قیمت دستگاه تصفیه آب فلکس تک از جمله مواردی است که می تواند برای افراد در زمان تهیه این دستگاه اهمیت داشته باشد. چرا که این روزها دستگاه های تصفیه آب، یکی از ضروری ترین وسیله ها برای هر خانه می باشند. زیرا املاحی در آب وجود دارد که، به بدن انسان آسیب می رساند و حتی سلامتی فرزندمان را به خطر می اندازند. شرکت فلکس تک تایوان، یکی از بهترین تولید کنندگان دستگاه های تصفیه آب در جهان است؛ این شرکت در سال2003 در یک کارگاه کار خورد را شروع کرده و در سال 2005 کارخان خود را افتتاح کرده است. برند دستگاه تصفیه آب فلکس تک تایوانی، تحت لیسانس آمریکا می باشد؛ فروشگاه آبینه نمایندگی معتبر دستگاه های تصفیه آب در تهران می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب فلکس تک

ویژگی های دستگاه تصفیه آب فلاکس تک

 • کم جا با طراحی زیبا
 • پمپ بی صدا و قدرتمند
 • دارای تکنولوژی اسمز معکوس می باشد
 • دارا بودن مخزنی استیل  آنتی باکتریال
 • شیر باکیفیت برداشت استیل
 • کیفیت بسیار بالا و سازگار با محیظ زیست
 • 2 سال گارنتی
 • قیمت دستگاه تصفیه آب فلکس تک با توجه به کارایی بسیار مقرون به صرفه می باشد

فیلتراسیون دستگاه فلاکستک

دستگاه تصفیه آب فلکس تک تایوانی؛ دارای 6 مرحله فیلتراسیون می باشد:
1. فیلتر الیافی 1 میکرونی: کار این فیلتر حذف گل و لای و ش و ماسه از آب می باشد. 2. فیلتر کربن فعال: کار این فیلتر حذف کلر و گاز های شیمیایی از آب میباشد. 3. فیلتر کربن بلاک: وظیفه این فیلتر حذف کلر از آب می باشد. 4. فیلتر ممبران: وظیفه این فیلتر حذف املاح سمی و خطرناک از آب می باشد. 5. فیلتر قلیایی: وظیفه این فیلتر اضافه کردن املاح مفید برای بدن انسان است 6. فیلتر پست کربن: کاراین فیلتر حذف طعم و بوی نامطبوع از آب می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب فلکس تک

قیمت این دستگاه بستگی به برند آن و چند مرحله ای بودن فیلتراسیون آن دارد. توج داشته باشید که باید در خرید انواع دستگاه بسیار دقت کنید! زیرا افراد سودجویی وجود دارند که، دستگاه های تقلبی را به جای اصل به فروش می رسانند. بهتر است این دستگاه را، از نمایندگی های معتبر مانند فروشگاه آبینه با بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب فلکس تک خریداری فرمایید.

خرید بهترین دستگاه Fluxtek

این مجموعه به دلیل سابقه خود در این زمینه همواره سعی در کسب رضایت حداکثری مشتریان را داشته است. به همین دلیل تمامی دستگاه ها از بهترین مدل ها می باشد. و دارای خدمات پس از فروش می باشند. همچنین شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا مشاوران و کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

  021-44741638

  021-44704559

  0912-7122764

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب فلکس تک

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب فلکس تک

یکی از معروف ترین برند های دستگاه تصفیه آب تولید تایوان، دستگاه تصفیه آب FLUXTEK می باشد. این برند، از سال 2003 فعالیت خود را در زمینه تولید دستگاه تصفیه آب صنعتی و خانگی با استفاده از تکنولوژی اسمز معکوس آغاز نمود. این برند دارای 2 سال گارنتی می باشد؛ و باید توجه داشته باشیم که، تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب FLUXTEK (فلکس تک) را باید به دست تکنسین های حرفه ای مانند تکنسین های فروشگاه آبینه بسپارید.

دستگاه تصفیه آب فلکس تک

دستگاه تصفیه آب، یکی از واجبات خانه می باشد؛ زیرا املاحی در آب وجود دارد که، به شدت برای بدن انسان مضر است و بیماری هایی را به همراه دارد. دستگاه تصفیه آب فلاکس تک، یکی از معتبرترین برند های شرکت تایوانی است؛ این دستگاه تحت لیسانس آمریکا می باشد، و توانسته است تائیدیه های WaterQuality،NSF، ISO 9001، CE ، FDA، UKAS به دست آورد.

شرکت دستگاه تصفیه آب فلکس تک

شرکت فلکس تک تایوانی، یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده دستگاه صفیه آب خانگی؛ و انواع قطعات دستگاه تصفیه آب مانند: فیلتر و پمپ می کند. کارشناسان این شرکت، توجه و دقت بسیار زیادی برروی کیفیت دستگاه تصفیه آب خانگی دارند؛ این شرکت از سال 2003 فعالیت خود را در زمینه تولیدات دستگاه تصفیه آب شروع کرده و توانسته نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کند.

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب Fluxtek

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب FLUXTEK (فلکس تک)

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب، بسیار حساس می باشد؛ زیرا اگر یک قطعه دوچار مشکل شود کارکرد کل دستگاه را تحت الشعاء قرار می دهد. شما باید تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب فلکس تک را، به دست تکنسین های حرفه ای مانند تکنسین های فروشگاه آبینه بسپارید؛ زیرا این قطعات بسیار حساس می باشند و تعویض آن ها نیاز به شگرد های خاص خود را دارد.

فروشگاه آبینه

شما می توانید، جهت خرید دستگاه تصفیه آب FLUXTEK با کارشناسان و مشاوران فروشگاه آبینه تماس حاصل فرمایید؛ و جهت اطلاعات بیشتر به صفحه محصولات مراجعه فرمایید.