قیمت دستگاه تصفیه آب ایزی ول

قیمت دستگاه تصفیه آب ایزی ول

 

دستگاه های تصفیه آب، به مدت 10 سال است که وارد ایران شده اند؛ اما برخی افراد هنوز بر این باور اند که، هیچ احتیاجی به دستگاه تصفیه کنه آب ندارند. این باور کاملا اشتباه است؛ زیرا املاح مضری در آب وجود دارد که بسیار برای بدن خطرناک می باشند. دستگاه تصفیه آب ایزی ول، یکی از برندهای معروف تایوانی است؛ کار این دستگاه علاوه بر حذف کلر، رسوبات و… سختی آب را پایین می آورد. علاوه بر کیفیت بالا این دستگاه، از استحکام و مقاومت خوبی هم برخوردار است. قیمت دستگاه تصفیه آب ایزی ول، به صرفه تر از دستگاه های دیگر می باشد؛ فروشگاه آبینه، نمایندگی معتبر برند ایزی ول تایوانی در تهران می باشد. که عرضه کننده انواع دستگاه ها می باشد.

مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب ایزی ول

 • می تواند املاح مضر مانند: کلر، رسوبات، باکتری ها و میکروب ها را از آب حذف کند.
 • میزان سختی آب را کاهش می دهد.
 • از ابتلا شدن به بیماری های کلیوی، قلبی و عروقی جلوگیری می کند.
 • نصب آن رایگان می باشد.
 • شامل 6 مرحرله فیلتراسیون است.
 • دو سال و نیم گارانتی دارد.

قیمت دستگاه تصفیه آب ایزی ول

فیلتر های دستگاه تصفیه آب ایزی ول

دستگاه تصفیه آب ایزی ول، دارای 6 مرحله فیلتراسیون می باشد. در ادامه نحوه کارکرد هر یک از آن ها را برای شما شرح می دهیم.

فیلتر الیافی

کار این فیلتر حذف گل و لای و شن و ماشه از آب می باشد؛ هر جسمی درشتی که به هر دلیلی هنوز در آب موجود است، حذف می شود. این اولین اقدام در جهت تصفیه آب می باشد. مدت زمان تعویض آن 4 تا 6 ماه می باشد.

فیلتر کربن پودری

کار این فیلتر حذف کلر آب می باشد؛ با اینکه کلر خود یک ضد عفونی کننده است، اما وجود اضافی آن در آب باعث آسیب رسیدن به سلامت انسان می شود. به همین دلیل با استفاده از این فیلتر میزان کلر اضافی از آب حذف می گردد. مدت زمان تعویش آن 4 تا 6 ماه می باشد.

فیلتر کربن بلاک

وظیفه این فیلتر حذف بوی نامطبوع از آب می باشد؛ که به دلیل وجود مواد مضر مختلف در آب این بو و طعم نامطبوع ایجاد می شود. مدت زمان تعویش آن 4تا6 ماهن می باشد.

فیلتر ممبران

وظیفه این فیلتر حذف کلیه سموم از آب می باشد؛ باکتری ها، میکروب ها و مخصوصا وجود نیترات در آب بسیار خطرناک می باشد. از همین رو حذف این مواد بسیار حیاتی و مهم می باشد. مدت زمان تعویض آن بین 1 تا دو سال می باشد.

فیلتر کربن نهایی

کار این فیلتر حذف طعو و بوی نامطبوع از آب می باشد؛ تا آبی سالم و زلال را بتوانیم بنوشیم. و همچنین تجربه نوشیدن یک آب صاف و زلال را تجربه کنیم. مدت زمان تعویض آن هر 1 سال یکبار است.

فیلتر مینرال

وظیفه این فیلتر اضافه کردن مواد مفید بدن به آب است، مانند کلسیم و …؛  با توجه به حذف تمامی مواد اضافی مضر، موادی هم در سلامت انسان ها تاثیر ذار می باشند. این فیلتر این مواد معدنی مفید را به آب برمی گردانند. مدت زمان تعویض آن هر 1 سال یک باز نیز می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب ایزی ول

قیمت دستگاه تصفیه آب ایزی ول، بستگی به برند آن دارد؛ و باید توجه داشته باشیم که حتما از فروشگاه های معتبر مانند فروشگاه آبینه آن را خریداری کنیم. شما می توانید، جهت اطلاع از قیمت ها و اطلاعات دقیق راجب دستگاه تصفیه آب ایزی ول به صفحه محصولات فروشگاه آبینه مراجعه فرمایید.

فروشگاه آبینه

شما می توانید جهت خرید دستگاه تصفیه آب ایزی ول، با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید؛ تا مشاوران ما شما در خرید بهترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی راهنمایی کنند.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب Fluxtek

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب ایزی ول

تمامی دستگاه های تصفیه آب دارای مراحل فیلتراسیون از 6 مرحله به بالا هستند این عامل در هر دستگاه، در بهبود طعم آب آشامیدنی تاثیر بسیاری دارند. تمامی این فیلتر ها دارای عمر مفید و زمان تعویض مختلف هستند که باید به آن توجه شود و اگر تمامی فیلترها به موقع تعویض نشوند ممکن است آب را به خوبی تصفیه نکنند و به سلامت بدن انسان آسیب برساند. تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب ایزی ول نیز باید در زمان معین و توسط تنکسین کاربلد صورت گیرد. تا از نوشیدن آبی زلال و گوارا لذت ببرید.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب ایزی ول

همانطور که گفته شد تمامی فیلتر ها دارای زمان معین جهت تعویض هستند. دستگاه ایزی ول دارای 6 الی 7 مرحله فیلتراسیون است که هر یک از فیلتر ها با توجه به مرحله و نوع آن بسیار متفاوت است. در ادامه به شرح مراحل و زمان تعویض هر یک از فیلتر ها می پردازیم.

مرحله اول:

فیلتر مرحله اول، فیلتر الیافی و یا پلی پروپیلن نام دارد که تمامی آلاینده ها تا ۵ میکرون حذف می کند. توصیه می شود این فیلتر باید هر یک یا دو ماه یبار تعویض گردد؛ چرا که پس از آن به رنگ قهوه ای درمیاد و کارایی خوبی ندارد. این فیلتر هرگونه مواد با جسم بزرگ مانند شن و ماسه، گل و لای و… را فیلتر و از آب حذف می کند.

مرحله دوم:

در مرحله دو فیلتری با نام کربن اکتیو تعبیه شده است که دارای دو نوع پودری و گرانول موجود است. این فیلتر باعث بهبود بو، طعم و رنگ نامطبوع آب می‌شود. این فیلتر باید هر 3 الی 4 ماه یکبار تعویض گردد.

مرحله سوم:

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک است که از زغال پوسته نارگیل ساخته شده است و وظیفه تکمیل فرایند تصفیه توسط فیلتر کربن اکتیو را بر عهده دارد. تا به طور کامل طعم و بوی آب بهبود پیدا کند. زمان تعویض این فیلتر 5 الی 6 ماه است.

مرحله چهارم:

فیلتر مرحله چهارم و اصلی دستگاه تصفیه آب ایزی ول، فیلتر ممبران است که معمولا از نوع RO  یا سیستم اسمز معکوس است. این فیلتر قدرت حذف ذرات بزرگ‌تر از 0.0001 میکرون را دارد. عمر مفید این فیلتر یک سال است و پس از آن حتما باید تعویض گردد.

مرحله پنجم:

فیلتر کربن خطی در مرحله پنجم تعبیه شده است که جنس و عملکرد آن همانند فیلتر مرحله سوم است. این فیلتر هر یکسال یکبار باید تعویض گردد. در این مرحله تمامی میکروب ها، باکتری و مخصوصا نیترات از آّ حذف می شود. چرا که ماده ای همچون نیترات بسیار برای سلامت انسان زیان بار می باشد.

مرحله ششم:

فیلتر مواد معدنی که به آن فیلتر مینرال نیز گفته می‌شود، در مرحله ششم دستگاه تصفیه آب تعبیه شده است. زمان تعویض این فیلتر هر 6 ماه الی یکسال است. این فیلتر تمامی مواد معدنی مفید را به آب برمی گرداند. تا تاثیر مثبت خود را بر روی بدن انسان بگذارد.

مرحله هفتم:

در مرحله هفتم از فیلتر قلیایی جهت تنظیم pH آب استفاده می شود که از اسیدی شدن آب جلوگیری می‌کند.  این فیلتر پس از مصرف 6000 لیتر آب کارایی خود را از دست می دهد و حتما باید تعویض ‌گردد.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب ایزی ول توسط فروشگاه آبینه

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب ایزی ول یکی از خدمات فروشگاه آبینه است که پس از خرید دستگاه تصفیه آب، هنگامی که موعد تعویض فیلتر فرا میرسد، با شما تماس گرفته می شود تا جهت تعویض فیلتر اقدام نمایید. توجه نمایید که حتما از طریق شماره های درج شده در مجموعه با شما تماس گرفته شده باشد. در غیر این صورت هرگز به افراد سودجو اعتماد نکنید. جهت خرید فیلتر می توانید به فروشگاه سایت مراجعه نمایید. یا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان ما شما را در خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی راهنمایی کنند.

  02144704559

  02144741638

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب فلکس تک

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب ایزی ول

دستگاه ایزی ول، یکی از برندهای با کیفیت دستگاه تصفیه آب تایوانی می باشد. این دستگاه همانند دیگر دستگاه های تصفیه آب، دارای تکنولوژی اسمز معکوس می باشد.بهترین مزیتی که دستگاه تصفیه آب easywell (ایزی ول) دارد، گیاهی بودن آن می باشد؛ زیرا از پوست نارگیل ساخته شده است. همان گونه که در مقاله های قبل به آن اشاره کردیم، باید تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب بعد از مدتی انجام شود؛ تا عمل کرد دستگاه دوچار مشکل نشود. فروشگاه آبینه، نمایندگی معتبر فروش دستگاه تصفیه آب جنرال در تهران می باشد.

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب ایزی ول

قطعات دستگاه تصفیه آب easywell (ایزای ول) ، مانند دستگاه های دیگر تصفیه آب پس از مدتی احتیاج به تعویض دارند؛ زیرا قطعات به هم متصل می باشند و اگر، یک قطعه خراب شود تمام عملکرد دستگاه را تحت الشعاع قرار می دهد. باید به این نکته توجه داشته باشیم که، تعویض این قطعات را نباید خود انجام دهیم؛ بلکه به دست نصاب کاران حرفه ای مانند نصاب کاران فروشگاه آبینه بسپاریم. تعویض به موقع قطعات جانبی، در زمان مقرر از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که در سلامت آب تاثیر بسزایی دارند. از همین رو باید دقت داشته باشید تا نسبت به این کار در زمان مناسب اقدام نمایید.

تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب easywell

مشخصات 

 • دستگاه تصفیه آب ایزی ول، در ابعاد کوچک می باشد.
 •  دارای 6 مرحله فیلتراسیون می باشد.
 •  قابلیت نصب شدن بر روی دستگاه ساید بای ساید را دارد.
 •  می تواند ذرات معلق، رسوبات، ترکیبات کلردار، باکتری ها و میکروب ها را از آب حذف کند.
 •  دارای شیر اهرمی تمام کروم می باشد.

نحوه کارکرد دستگاه تصفیه آب ایزی ول

مخزن این دستگاه 50 درصد، سبک تر از دستگاه های دیگر می باشد. در این دستگاه تصفیه آب، دو نوع مخزن تعبیه شده است؛ یک مخزن دیافراگمی با فشار بالا و یک مخزن Q-PACK در بدنه دارا می باشد. این دستگاه، دارای 6 مرحله فیلتراسیون است؛ و مقاومت بسیار بالایی در برابر نفوذ گرد و غبار به داخل بدنه می شود.

فروشگاه آبینه

جهت تعویض قطعات دستگاه تصفیه آب ایزی ول و همچنین خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید. تا کارشناسان و مشاوران ما شما را در خرید بهترین نوع آن راهنمایی کنند. همچنین نسبت به زمان تعویض قطعات جانبی دستگاه خود نیز می ت وانید اطلاع کسب نمایید.

  02144741638

  02144704559

 09127122764

خرید دستگاه تصفیه آب ایزی ول

خرید دستگاه تصفیه آب ایزی ول

با گذشت زمان و پیشرفت صنعت و زندگی شهر نشینی در کشور ما، سطح کیفیت آب آشامیدنی رو به کاهش است چرا که تصفیه آب های شهری قادر به تصفیه درست این میزان حجم زیاد از آب را نیستند. همچنین آب شهری پس از تصفیه دارای آلاینده های مضری مانند: نیترات، کلر، مواد شیمیایی و.. است که ممکن است به بدن انسان آسیب برساند. با توجه به این موضوع اگر به فکر سلامتی خود و خانواده خود هستید حتما به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باشید. یکی بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب ایزی ول است که دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی است.

ویژگی دستگاه تصفیه آب ایزی ول

 • دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول در زیر سینک نصب می شود و فضای کمی اشغال می کند.
 • این دستگاه دارای سیستم تصفیه  RO ( اسمز معکوس ) است.
 • انواع فیلتر های باکیفیت با قدرت فیلتراسیون تا 99درصد در دستگاه تعبیه شده است.
 • مهمترین و اصلی ترین فیلتر دستگاه یعنی فیلتر ممبران دارای استانداردهای بهداشتی است.
 • پمپ دستگاه بسیار پر قدرت است که در زیر سینک ایجاد سر و صدا و لرزش نمی کند.
 • تمامی قطعات و فیلترهای دستگاه تصفیه آب ایزی ول از گارانتی واقعی آبینه برخوردار است.
 • حمل و نصب رایگان دستگاه ایزی ول در سراسر تهران

خرید دستگاه تصفیه آب ایزی ول

با توجه به موارد ذکر شده، خرید دستگاه تصفیه آب ایزی ول، بسیار به صرفه و مفید است. چرا که این دستگاه با قدرت تصفیه بالای خود، تمامی املاح را از بین می برد و باعث کاهش هزینه های جانبی در اثر خوردن آب ناسالم می شود.
پس از خرید دستگاه تصفیه آب، دیگر لوازم مورد نیاز اعم از شیر ورودی و شیر روی سینک، شلنگ های دستگاه، تمامی اتصالات مورد نیاز، مخزن و … داخل جعبه و همراه دستگاه برای شما ارسال می شود و توسط تنکسین های ماهر و کاربلد آبینه، در محل مورد نظر نصب می شود.

برای درخواست سفارش دستگاه تصفیه آب ایزی ول می توانید به فروشگاه مراجعه نمایید و درصورت داشتن هرگونه سوال، با ما تماس حاصل فرمایید.

02144704559

02144741638

09127122764